Znalazłeś już idealną nieruchomość dla siebie?

Skontaktuj się z naszym Ekspertem Finansowym

Po zapoznaniu sie z obowiazkiem informacyjnym zawierajacym zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, fax) i automatycznych systemów wywołujących przez Open Finance S.A. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie.

Teraz czas na finansowanie

– skorzystaj z pomocy Ekspertów Finansowych


Pakiet
Twoich Korzyści1


Zniżka na pierwsze zakupy w Leroy Merlin2


Projekt 1 dowolnego pomieszczenia w Leroy Merlin3


Zniżka na zakupy w ponad 700 sklepach4

Dominik Śnieżek
Ekspert Finansowy - Kierownik Oddziału
667940256
dominik.sniezek@opendirect.pl

Open Finance to największa i ciesząca się zaufaniem firma pośrednictwa finansowego w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe i lokaty wielu banków. Bezpłatnie porównujemy produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych. Ponad 1000 ekspertów finansowych na terenie całej Polski jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas! Zaufało nam już ponad milion Klientów.

Szczegóły oferty dostępne w oddziałach Open Finance S.A. Informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowana Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych w oddziale Open Finance S.A. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy, biorąc pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Prezentowane wyniki nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Stan na dzień 25.07.2019 r.

Oferta „Wizualizacja pomieszczenia za 1 grosz dla klientów Open Finance S.A.” kierowana jest przez Leroy-Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i obowiązuje od 01.02.2018 r. do odwołania na terenie każdego sklepu stacjonarnego Leroy Merlin. Regulamin promocji dostępny w punktach informacyjnych w sklepach Leroy Merlin oraz u Eksperta Open Finance S.A. Regulamin Promocji dostępny również pod adresem https://www.open.pl/regulaminy Oferta „10% rabatu na pierwsze zakupy dla Klientów Open Finance S.A.” kierowana jest przez Leroy-Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i obowiązuje od 01.02.2018 r. do odwołania na terenie każdego sklepu stacjonarnego Leroy Merlin. Regulaminy ofert dostępne w punktach informacyjnych w sklepach Leroy Merlin oraz u Eksperta Open Finance S.A. Regulamin Promocji dostępny również pod adresem https://www.open.pl/regulaminy Regulamin Programu DOM dostępny na stronie https://programdom.leroymerlin.pl/

Open Finance S.A., jako pośrednik kredytu hipotecznego informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, o których mowa w art. 6a Ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1988 z późn. zm.), z poniżej wskazanymi Kredytodawcami: Alior Bank S.A., BOŚ S.A., Santander Consumer Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Bank Millennium S.A., PKO BP S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Bank Pocztowy S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pekao S.A. oraz Pekao Bank Hipoteczny S.A. Według stanu na dzień 04.11.2019 r.

Open Finance S.A. informuje, że jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego w rozumieniu art. 4 pkt 16 ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz. U. 2017 r., poz. 819 z późn. zm. – dalej, jako UoKH). Jednocześnie Open Finance S.A. informuje, że nie świadczy usług doradczych w rozumieniu art. 4 pkt 26 UoKH.

Kontakt z infolinią Open Finance S.A. pod numerem 801 600 200. Wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Open Finance S.A., w trosce o jakość usług, są rejestrowane. Koszt połączenia z infolinią Open Finance S.A. zgodny ze stawką operatora.

1 Okres Promocji „Pakiet Twoich Korzyści” (dalej, jako „Promocja”) trwa od 01.02.2018 do 31.01.2019 roku.Minimalna wartość kredytu hipotecznego uprawniająca do wzięcia udziału w Promocji wynosi 100 000 zł. Prezentowane poniżej informacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie do oszacowania potencjalnych korzyści płynących z uczestnictwa w Promocji. Do oszacowania korzyści w wysokości 2600 zł z tytułu uczestnictwa w Promocji przyjęto następujące założenia: a) kwota kredytu hipotecznego w wysokości co najmniej 400 000 zł; b) 300 zł - wartość karty przedpłaconej; c) 350 zł - kwota podlegająca zwrotowi przez Organizatora z tytułu poniesienia przez Uczestnika kosztu sporządzenia operatu szacunkowego nieruchomości; d) 1950,36 zł - uroczniona składka ubezpieczenia na 15 lat, o sumie ubezpieczenia 112 350 zł, dla ubezpieczonego w wieku 51 lat. W ramach Promocji Open Finance S.A pokrywa wyłącznie pierwszą roczną składkę do maksymalnej wysokości 2000 zł indywidualnego terminowego ubezpieczenia na życie oferowanego przez Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, zawartego na okres nie krótszy niż 15 lat. Promocja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez Open Finance S.A. poza promocją „Odbierz Kartę Home Profit”. Regulamin Promocji oraz Ogólne Warunki indywidualnego terminowego ubezpieczenia na życie dostępne w oddziałach Open Finance S.A. Regulamin Promocji dostępny również pod adresem https://www.open.pl/regulaminy

Open Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000196186, NIP 5213280836, REGON 015672908, której kapitał zakładowy wynosi 743 566,62 zł, tel. 22 427 47 00, fax 22 276 20 75, e-mail: kontakt@open.pl.

>