Kredyt budowlany

nie musi być skomplikowany

Wpisz swoje dane, skontaktujemy się
by porozmawiać o korzystnym kredycie

Nie pobieramy prowizji od Klientów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie
Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Open Finance SA z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych do Home Broker SA z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 oraz Open Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 na zasadach określonych w regulaminie.
Open Finance to największa i ciesząca się zaufaniem firma pośrednictwa finansowego w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe i lokaty wielu banków. Bezpłatnie porównujemy produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych. Ponad 1000 ekspertów finansowych na terenie całej Polski jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas! Zaufało nam już ponad milion Klientów.

Szczegóły oferty dostępne w oddziałach Open Finance S.A. Informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowana Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych w oddziale Open Finance S.A. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy, biorąc pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań.

Oferty "Wizualizacja mieszkania za 1 grosz dla klientów Open Finance SA" oraz "10% rabatu na pierwsze zakupy dla klientów Open Finance SA" kierowane są przez Leroy-Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000053665, posiadająca NIP: 113-00-89-950; REGON: 010692148.

Oferty obowiązują w okresie od 01.09.2016 r. do 31.01.2018 r. na terenie każdego sklepu stacjonarnego Leroy Merlin. Oferty są skierowane do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które: a) zawarły za pośrednictwem Partnera umowę o kredyt hipoteczny lub kredyt gotówkowy. Warunkiem uznania przez Partnera, że Klient spełnił niniejszy warunek, jest wypłata przez bank będący stroną umowy o kredyt co najmniej pierwszej transzy kredytu, w przypadku kredytu hipotecznego lub wypłata kwoty kredytu przez bank będący stroną umowy kredytu, w przypadku kredytu gotówkowego. b) w okresie obowiązywania Ofert otrzymały od Open Finance List Intencyjny, a następnie przystąpiły do programu lojalnościowego Leroy Merlin "Dom".

Osoby spełniające warunki oferty "Wizualizacja mieszkania za 1 grosz dla klientów Open Finance SA" mogą w ciągu 12 miesięcy od otrzymania Listu Intencyjnego zamówić w Sklepie wizualizację mieszkania za 1 grosz. Wizualizacja pomieszczeń wchodzących w skład mieszkania zostanie przygotowana w programie komputerowym, w oparciu o towary dostępne w ofercie handlowej Leroy Merlin. Wizualizacja nie jest projektem budowlanym, lecz propozycją wykończenia i aranżacji wnętrz. Osoby spełniające warunki oferty "10 % rabatu na pierwsze zakupy dla klientów Open Finance SA" mogą w ciągu 12 miesięcy od otrzymania Listu Intencyjnego dokonać w sklepie stacjonarnym zakupu dowolnych towarów z 10 % rabatem. Rabat jest udzielany jednorazowo na pierwsze zakupy dokonane przez Klienta, po przystąpieniu do programu "DOM". Rabat ma charakter jednorazowy i nie będzie udzielany na kolejne zakupy.

Regulamin oferty specjalnej dostępny w punktach informacyjnych w sklepach Leroy Merlin lub u eksperta Open Finance.

W nawiązaniu do regulacji art. 7 ust. 4-5 Ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 1528 z późn. zm.) Open Finance S.A. informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem, na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, o których mowa w art. 6a Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1988 z późn. zm.) przy udzielaniu kredytów gotówkowych, ze wskazanymi poniżej podmiotami: Alior Bank S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Euro Bank S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Bank Pocztowy S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A., oraz umowy marketingowej z Bank Pekao S.A. i Plus Bank S.A. Stan na dzień 14.02.2018 r.

Open Finance S.A., jako pośrednik kredytu hipotecznego informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, o których mowa w art. 6a Ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1988 z późn. zm.), z poniżej wskazanymi Kredytodawcami: Alior Bank S.A., BOŚ S.A., BZ WBK S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Euro Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Bank Millennium S.A., PKO BP S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Bank Pocztowy S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A., Bank BGŻ BNP Paribas S.A., Bank Pekao S.A. oraz Pekao Bank Hipoteczny S.A. Według stanu na dzień 14.02.2018 r.

Open Finance S.A. informuje, że jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego w rozumieniu art. 4 pkt 16 ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz. U. 2017 r., poz. 819 z późn. zm. - dalej, jako UoKH). Jednocześnie Open Finance SA informuje, że nie świadczy usług doradczych w rozumieniu art. 4 pkt 26 UoKH.

Kontakt z infolinią Open Finance S.A. pod numerem 801 600 200. Wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Open Finance S.A., w trosce o jakość usług, są rejestrowane. Koszt połączenia z infolinią Open Finance S.A. zgodny ze stawką operatora.

Open Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000196186, NIP 5213280836, REGON 015672908, której kapitał zakładowy wynosi 743 566,63 zł, tel. 22 427 47 00, fax 22 276 20 75, e-mail: kontakt@open.pl.